O firmie

Początek działalności firmy Modern sp. z o.o. to rok 2006. Właśnie wtedy uruchomiony został nasz pierwszy salon sprzedaży w Tomaszowie Mazowieckim, w którym rozpoczęliśmy sprzedaż drzwi.
W 2008 roku zostaliśmy partnerem firmy Oknoplast Kraków, poszerzając tym samym ofertę
o okna klasy premium. Na początku roku 2009 otwieramy salon sprzedaży w Łodzi. 

Obecnie Modern zajmuje się sprzedażą i montażem stolarki otworowej. W szczególności są to wcześniej wspomniane okna, drzwi zewnętrzne, bramy, rolety oraz żaluzje fasadowe. Firma posiada w swojej ofercie także szeroki wybór drzwi wewnętrznych czołowych polskich producentów.

Przez te wszystkie lata naszego rozwoju obserwujemy trendy i nowoczesne technologie występujące w branży budowlanej. Cały czas inwestujemy w specjalistyczny sprzęt, wyposażamy salony sprzedaży w ekspozycję nowych modeli oraz szkolimy personel, aby dostosować się do potrzeb rynku i móc zapewnić Klientom optymalne rozwiązania w zakresie doradztwa i sprzedaży.

Jesteśmy Firmą stabilną dającą gwarancję realizacji zamówień. Nasze doświadczenie powoduje możliwość realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów inwestycyjnych. Klienci doceniają nasze doświadczenie i profesjonalizm, powierzając nam montaż stolarki otworowej
w swoich domach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i odwiedzenia naszych salonów. Chętnie pomożemy, doradzimy i zagwarantujemy bezpieczeństwo realizacji projektów.

Modern sp. z o.o.

Nasi partnerzy